PROČ NAKOUPIT U NÁS?

U nás pouze prvotřídní kvalita produktů

Naše telefony jsou vždy té nejlepší kvality. Ať se jedná o nové, nebo použité, vždy máte jistotu pouze nejlepšího zboží. Použité telefony pečlivě kontrolujeme a testujeme. Nové telefony pro vás máme vždy za nejlepší možnou cenu na trhu. Je nepsaným pravidlem, že naše zboží se vždy nachází v TOP 10ti nejlevnějších eshopech v ČR s SK.

Záruka 24 měsíců

Na rozdíl od většiny eshopů poskytující 12 měsíců záruku, my poskytujeme 24 měsíců na jakýkoliv sortiment. 

14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

V případě nespokojenosti máte právo na vrácení zboží bez udání důvodu v původním stavu.

Záruční i Pozáruční servis včetně opravy základních desek

Naší specialitou je oprava veškerých zařízení Apple. iPhone, iPad i Macbooky to vše v našem profesionálním servisním zázemí.

Servis má u našeho specialisty tradici již 8 let. Opravujeme hardware, například mechanické poškození zařízení, ale také řešíme problémy softwarového rázu, například nefunkční telefon po update softwaru,ztráta IMEI.

Prasklý displej, nefunkční tlačítka, softwarové závady, ale i vadná základní deska. To vše poskytuje náš servis. Díly si držíme skladem a tak ať už se jedná o záruční, nebo pozáruční servis, veškeré opravy provádíme ihned. 

Naše profesionální vybavení nám poskytuje opravu základních desek, tím se řadíme ke špičce v odvětví servisu mobilních telefonů, počítačů a notebooků. Už jste někdy slyšeli, " u vašeho zařízení je poškozená základní deska, zařízení nelze opravit" ? Díky nám je tato věta minulostí.

Doprava zboží a platba

Doprava zboží je v našem eshopu za nejlepší možné ceny. Můžete si vybrat mezi PPL,Českou Poštou, nebo zásilkovnou. Platit se dá pochopitelně přes platební bránu kreditní kartou, nebo převodem na účet.