Pouzdro Nillkin Xiaomi Redmi Note 2

Velice stylové flipové pouzdro v mnoha barvách,vyrobeno přesně Xiaomi Redmi Note 2. Telefon dokonale padne do umělohmotné tvarované drážky obalu. Pouzdro tak není potřeba lepit na zadní část telefonu, kdykoliv tak existuje možnost obal odendat a opětovně nandat.

Více informací

270 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Více informací

Flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 2 má klasickou ochranu proti otevření díky pásku s magnetem. Ten zaručí , že se vám neotevře , když sami nebudete chtít. Vzhledem k tomu , že obal je dělaný na míru pro tento telefon .obsahuje přesně výřezy pro reproduktory, tlačítka hlasitosti, zamykání a nezakrývá ani micro USB či Jack (otvor na sluchátka) vstupy. Stylový je doplněk na vnitřní straně dvířek ,obsahuje malá kapsičku pro vizitku či kartu.Flipové pouzdro lze ohýbat určitými směry díky tomu můžete z obalu získat např. stojánek a sledovat videa nebo lze ohnout do polohy pro pohodlné telefonování.

Dostupné barvy: růžová, černá, bílá, modrá, červená a zlatá

Všechna práva vyhrazena 2015 Atronico s.r.o. Společnost zapsaná v obchodním rejstříku sp. zn. C 31059 vedená u Krajského soudu v Plzni.